don't take life too seriously, you'll never get out alive.

19. october 2011 at 22:10 | Meave* |  Mé myšlenkové pochody
A tak, jak jde čas, jsem tu zas. Věděla jsem, že to musí někdy přijít. I vy jste to možná tušili. Jednou jsem se vrátit musela. Ano. Teď je ten vhodný čas. Teď je ten čas, kdy se potřebuju svěřit, čas, kdy mám touhu vyprávět, touhu žít a toho se musí využít.

Změnilo se toho poměrně dost. Zase jsem o pár, v mých očích jen o pár mizerně malinkatých cenťáčků porostla, možná i přibrala (nemám odvahu vlézt na tu proklatou váhu, takže víc ze mně nedostanete! - ano, v tomhle jsem se holt nezměnila), spíš je ze mně větší optimista. Aspoň v to doufám. Připadám si uvolněnější, odvázanější i odvážnější, prostě svá, žádná depresivní puberťačka, která by se tím, probůh, ještě vychvalovala.

Za těch pár měsíců jsem si uvědmila, jak je můj život cenný. Že má smysl, že v mém životě jsou důležitější věci, než přemýšlet nad tím, co by mohlo jednou být, kdyby.. Ale ono není žádné kdyby.. Stejně si na to nikdy nezvyknu. Stejně v mém podvědomí takové slůvko vždycky bude.

Něco mi říká, že jsem moc užvaněná. Jenže já mám dneska takovou náladu. Takovou nějákou nepopsatelnou. Takovou vyjímečnou. Takovou, jako když konečně pochopíte učivo, z kterého propadáte, takovou, kterou míváte jen, když vyhrajeme MS v hokeji a pro někoho možná takovou, když si po celém dni, stráveném ve škole, vlezete s horkým čajem do pelíšku, pustíte si nahlas hudbu, která je vám nejbližší a začtete se do esemesek, které vám dávají jasně na jevo, že vás má někdo rád. Taková nálada se nedá popsat slovy, takovou náladu musíte zažít.


"Nic není jako dřív, ačkoliv máš všechno, co jsi vždycky chtěla..." Už jen ten text je úžasný. Tak se potom nedivte, že jí celý den poslouchám.

PS: Nadpisem je jeden z mých oblíbených anglických citátů.
PS2: Zvykejte si, že takové nadpisy budou víc než časté!
PS3: Ou, omlouvám se za PS2... ;D :-*
Pusu na dobrou noc :-*
 


Poll

Are you here?

Yes.

Comments

1 Poppy | Web | 24. october 2011 at 19:25 | React

Och♥Děkuju ti moc ten komentář mě opravdu staršně potěšil!!Si zlato:* budu si to pamatovat děkuju!!♥

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 
Where to go next? » Archive

------------------------------------------------------------------
© Jakékoliv kopírování článků, které sama napíšu, je trestné.
Všechno na tomto blogu, je práce autorky.
Dostanete na zadek!

TOPlist