November 2011

bisexualita.

19. november 2011 at 14:50 | Meave* |  Topic of the week
Na začátku by jsi měl každý uvědomit, kdo to vlastně takový bisexuál je. V nejširším slova smyslu může být bisexuální člověk každý, kdo měl v průběhu svého života alespoň jednu homosexuální a alespoň jednu heterosexuální zkušenost. V nejužším významu je bisexuální ten, kdo intenzivně potřebuje mít sexuální vztahy s muži i ženami.

V předškolním věku si do určité míry začíná dítě uvědomovat, zda ho více přitahují osoby stejného, či jiného pohlaví, ale to ještě nemusí být definitivní, protože velkou roli hraje v této době učení a napodobování ostatních. Teprve v pubertě spustí hormony svůj rock and roll a začíná pravé období zmatků. Mnoho dospívajících prožívá právě v této době sexuální zkušenosti se stejným i opačným pohlavím. Tehdy mohou mít prvně dojem, že "jsou na obě pohlaví", nicméně během doby zmatky poleví a dotyčná žena či muž obvykle vstupují do dospělosti jako heterosexuálové nebo homosexuálové.

i'm a coward.

17. november 2011 at 20:06 | Meave* |  Mé myšlenkové pochody
Mám chuť říct všemu konec, ale nedokážu to. Jsem srab! Nic víc. Vlastně ani k tomu nemám důvod, ani nevím, proč Vám to píšu, ale píšu to. Jediné, co vím, je, že mám v hlavě pořádný zmatek.
Konec článku? Ani za nic. Možná by už měl být, pořád mi hlavě svítí červené tlačítko STOP, jenže to druhé, to zelené ovšem říká JEĎ. Stejně už předem vím, že z tohohle článku nepochopíte ani hlavu, ani patu a taktéž z něj nebudete nic mít. Leda tak zkaženou náladu. A tu Vám moc nedoporučuju.
Láska, láska, láska.. Svině jedna! Miluju ho, ale on mě bere jen za kamarádku. Je tu však ješte jeden, kterého nemiluju, ale on miluje mě. Božínku! Pořád se divíte, že mám v hlavě zmatek? Když já opravdu nevím, co mám dělat, jak se chovat, ani nic dalšího. Jsem úplný ztroskotanec. Dokážu si tak maximálně pustit Adele - Set fire to the rain, a litovat se. A brečet. A neustále nad tím přemýšlet.
Pozitivní věc, která se v tomto měsíci stala, je jen jedna, ale za to, pro mě, strašně důležitá. Mám úžasnou kamarádku, víc než kamarádku, nejlepší přátelkyni. Uvědomila jsem si, že teď, pro mě znamená víc, než kdo jiný. Moc mi pomohla. Strašně si ji vážím, je to můj poklad. ♥
To je asi vše. Vypsala jsem snad všechno, co jsem měla na srdci. Takže tak.
PS: Moniánko, slibuju, že až mi bude líp, přidám další část povídky! ;)

i'm flying with head in the clouds.

1. november 2011 at 17:09 | Meave* |  Mé myšlenkové pochody
Dneska ode mně nečekejte žádný bůhvíjak skvělý článek, ani žadný další díl povídky. Dneska opravdu ne! Nejsem schopná pořádně napsat ani vzkaz na lednici. Je mi na nic. Škola průser, láska ještě větší propadák. Nedokážu se ovládat, brečím, přepadají mě záchvaty hysterie. Zamilovaná, ještě k tomu nešťastně (jak obvyklé!), vystresovaná, unavená, podrážděná. Jo, taková se dneska cítím. Jsem strašně vyčerpaná. Nevím z čeho, nevím proč, nevím vůbec nic. Ani nic nedokážu vnímat, nedokážu se soustředit. Jak říkám, jsem zamilovaná. Ale fakt nepříčetně! Každý jeho pohled mě bodá u srdce, z jeho úsměvu mi vstávají chloupky na ruce, pořád mám chuť se jen tak, z ničeho nic, usmívat. Jenže teď se mi chce spíš neustále bezdůvodně brečet. První se zamiluju do 30ti-letého zadaného ale úžasného chlapa. Jo, je sice pravda, že kdyby se ke mně nechoval tak.. dokonale, kdyby se mnou neflirtoval, kdyby si mě nevšímal, tak o něj neprojevím sebemenší zájem. Jenže on se prostě umí chovat jako pravý muž. Jsem totální vypatlanec, když se v 15ti letech zamiluju do chlápka o 15 let staršího. Nechápu se, ale to je u mě poslední dobou velmi časté. Kurňa, vzpamatuj se, říkám si. Marně! Když nepíše, chci aby mi napsal, toužím po něm ve dne v noci, ale když mi napíše, přeju si, ať už mi nikdy v životě nepíše, abych na něj mohla zapomenout!...
Where to go next? » Archive

------------------------------------------------------------------
© Jakékoliv kopírování článků, které sama napíšu, je trestné.
Všechno na tomto blogu, je práce autorky.
Dostanete na zadek!

TOPlist