away with a bad mood.

3. december 2011 at 20:00 | Meave* |  Mé myšlenkové pochody
Nezlobte se na mě, ale když nemám náladu na psaní, nepíšu a nebo píšu úplný blbosti. Jak jste si mohli poslední měsíc všimnout. Né, že bych při dobré náladě snad psala něco normálního, to u mně nečekejte, ale přeci! :D Tož snad jste poznali, že dneska už mám velmi strašně moc úžasně skvěle báječně nejlepší náladu! :D :) Čím to tak může být? Novým milým kamarádem. Jo! Je fakt moc milý. A pěkný! :) Kvůli němu jsem se sice trošku pohádala s jinačím kamarádem, ale opravdu s ním nemíním rozebírat jeho identitu, aby o něm pak věděla celá třída. Takže budu raději zticha. Stejně je to zas jen jedna z našich častých "žabomiších válek". Zítra to zas bude v pohodě. :) Krom tohohle je ještě spoutu dalších důvodů k mé skvělé náladě. Jendím z nich je ta předvánoční atmosféra. Dneska jsme s mamčou pekli už sedmý druh cukroví. Ještě teď nám voní celý byt.
Krom toho všeho, co se kolem mě za poslední měsíc děje, těch pozitivních zpráv a dějů, je fakt jen malinkaté procento těch špatnách. Za což jsem opravdu ráda. Mám spoustu novýc kamarádů, většinou bráchových spolužáků. Hodně z nich je milých, hodných a pěkných, ale některé jsem ještě ani nestihla pořádně poznat. No uvidíme, na to mám ještě dost času. Nebo si to alespoň myslím.
Dopíjím poslední zbytky voňavého ovocného čaje a pak si půjdu dát nejspíš teplou lázeň. Pustím si nějaký film a bdue fajn. Doufám. Doufám, že mi dnešek nikdo nezkazí. Nesmí! :)
Jó, a trošku jsem pozměnila vzhled blogu. Sladila jsem ho do bledě modré barvy, chtělo to trochu vánoční atmosféry. Obrázek v záhlaví je od Jackies.

Jedna z nejúžasnějších písniček vůbec! :)

Tak já se loučím, broučci. :)
 


Comments

1 Caty! | Web | 3. december 2011 at 20:32 | React

Děkuju :)
To je dobře, že máš zase dobrou náladu.. musím uznat, že jste s mamkou pěkně rychlé. My ještě nemáme ani jeden druh cukroví upečené :D. No jo.. já poslední dobou Vánoce nějak "nežeru" :P ale co.. kazit si to nebudu ;)

2 Elza | Web | 4. december 2011 at 13:14 | React

Náhoda, taky jsem se nedávno seznámila s nějakými kluky. Narozdíl od tebe pochybuju, že je ještě někdy uvidím. Bydlí děsně daleko, ale alespoň mám na ně kontakt ;).
Takže ať ti dobrá nálada vydrží co nejdéle. Měj se hezky, E.

P.S. Lay je skvělý (stejně jako písnička)! :)

3 Dollie :) | Web | 5. december 2011 at 8:00 | React

ou tak to som rada že máš dobrú náladu :) .. u mňa je to práve naopak .. tiež milujem tú vianočnú atmosféru :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 
Where to go next? » Archive

------------------------------------------------------------------
© Jakékoliv kopírování článků, které sama napíšu, je trestné.
Všechno na tomto blogu, je práce autorky.
Dostanete na zadek!

TOPlist